Wizard's Castle graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
450 000 $.00
Motyw:
Fantazja, magia, czarodzieje i czarownice

Recenzja automatu online Czarodziej

Wejdź do ekscytującego świata Zamku Wizard Betsoft, gdzie magia i alchemia są mieszane razem, aby dać ci wrażenia, które jest zarówno zabawne, jak i opłacalne. Jeden z najwcześniejszych automatów do wyprodukowania przez studio, Castle Wizard to 5-reel flash z 9 aktywnymi liniami wypłaty i oldschoolową grafiką, które zostały zainspirowane czarodziejem. Ale nie pozwól, aby jego przestarzały wygląd oszukują cię, że myślą, że to nie jest kusząca gra w kasynie, ponieważ w końcu to miejsce może zapłacić do 90 000 monet za spin za każdym razem, gdy grasz za prawdziwe pieniądze.

Podobnie jak wiele 5-relowych gier Betsoft, zamek Wizard nie dostarcza wielu bonusów dla swoich graczy. Poza dzikimi symbolami, które płacą naprawdę dobre pieniądze, ten gniazdo ma również wypłaty rozproszenia i bonusową grę kliknięcia, w której będziesz mieć okazję zebrać różne natychmiastowe nagrody. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o dodatkowych funkcjach i wypłatach, które ta gra ma do zaoferowania.

Jak grać w zamku Wizard Online

Granie w zamek Wizard przez Betsoft nie powinno być trudne, nawet dla tych, którzy grają w automaty online po raz pierwszy. Aby skonfigurować zakład, zacznij w prawym dolnym rogu, w którym klikalna kontrola monet pozwala wybrać rozmiar monety. Następnie użyj linii i elementów sterujących BET, aby dostosować liczbę aktywnych linii wypłat i wybierz, czy chcesz postawić jedną, czy do pięciu monet na linię. Te trzy elementy sterujące dają szeroki zakres rozmiarów BET do wyboru, od minimalnego zakładu 0.01 kredytów na spin do maksymalnie jednego z 45 punktów.

Aktywne linie wypłaty są najbardziej wyjątkową rzeczą w tym automatu, ponieważ pozwalają grać tylko za pomocą jednej linii, jeśli chcesz. Jednak gra w mniejszej liczbie linii daje mniej możliwości uruchomienia wygranej, coś, czego zdecydowanie chcesz uniknąć, gdy sprawdź nagrody automatu. Gniazda zamku czarodzieja oferuje do 11 symboli do wygrania pieniędzy, z których wszystkie płacą nagrody w monetach. Jeśli będziesz grać jedną monetą na linię, wypłaty będą wynosić od 2 do 2000 monet na sekwencję. Z drugiej strony, postaw maksymalny zakład na linię, a nagrody wzrosną pięć razy, co daje maksymalną wygraną 10 000 monet na sekwencję, które po pomnożeniu przez liczbę linii wypłat (9) zaokrągla się do jackpota 90 000 monet!

Jednak żadna z tych atrakcyjnych nagród nie będzie dostępna, jeśli chcesz zagrać w grę na smartfonie lub tablecie. Ponieważ zamek Wizarda jest grą kasyn flash, a nie automatem HTML5, będziesz mógł cieszyć się nią tylko w wielu najlepszych miejscach online na komputerze stacjonarnym lub laptopie, ale nie na żadnym urządzeniu z systemem Android lub iOS na iOS.

Funkcje zamku kreatora i darmowe spiny

Potężny czarodziej zapłaci ci nagrodę tylko wtedy, gdy zbierzesz dwa, trzy lub więcej tych samych symboli na dowolnej linii płacowej. Ponieważ wypłaty są podane od lewej do prawej, każda sekwencja dopasowanych symboli będzie musiała zacząć od zwężu na lewej stronie, aby uruchomić wygraną. Jeśli chcesz zebrać najlepsze nagrody podczas gry za prawdziwą gotówką, musisz zdobyć niektóre symbole o czapce ognia i czarodzieja, które mogą zapłacić odpowiednio do 3750 i 5000 monet za sekwencję, w zależności od poziomu zakładu.

Oprócz ikon podstawowych, gniazdo ma również dwa specjalne symbole, które mogą aktywować premiowe nagrody. Na przykład rozproszenie może wywołać nagrody do 2500 monet bez względu na to, czy wyląduje na linii płacowej, czy nie. Z drugiej strony dziki symbol może zarówno wyzwolić nagrody, jak i zastąpić dowolny inny symbol podstawowy (nie rozproszenie), aby pomóc Ci stworzyć zwycięską sekwencję. Zbierz zwycięstwo z pięcioma dzikimi symbolami bez ich zastąpienia, a otrzymasz wynagrodzenie 10 000 monet za sekwencję.

Jednak nie zawsze musisz zbierać ikony bonusowe, aby wygrać dodatkowe nagrody. Zbierając wszystkie cztery symbole elementów podstawowych (ogień, ziemia, woda i powietrze) w jednym rzędzie i na każdej aktywnej linii płac, możesz również uzyskać dostęp do funkcji bonusu drugiego ekranu gry. Ta funkcja zabierze Cię do lochu czarodzieja, gdzie możesz wybrać jeden z sześciu owiniętych zwojów, aby ujawnić natychmiastową nagrodę.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Werdykt zamku Wizarda i podobne automaty online

Jedna z wielu zabawnych automatów Betsoft w średnim poziomie, zamek Wizard został zaprojektowany w celu przyciągnięcia wielu różnych graczy. Niezależnie od tego, czy lubisz grać w gniazda grosza, czy lubisz wydawać więcej, aby zobaczyć naprawdę fajne zwroty, ten automat będzie w stanie dać ci to, czego potrzebujesz. Dzięki atrakcyjnym bonusom i nagrodom, które mogą wzrosnąć do 90 000 monet na spin, zamek Wizarda jest niewątpliwie grą, która może dobrze zapłacić. Jednak, jak mówi nam wysoki wskaźnik trafień, przez większość czasu będzie to mniejsze zwycięstwa, z którymi skończysz podczas gry za prawdziwe pieniądze. Zasadniczo, jeśli lubisz swoje automaty, aby być zabawne i mniej ryzykowne i nie masz nic przeciwko graniu na komputerze, zamek Wizard byłby grą, w którą warto przyjrzeć się.

Dla graczy, którzy nie boją się bardziej niestabilnego miejsca, Betsoft ma również wiele opcji o wysokiej wariancji, które oferują większe jackpoty. W przypadku naprawdę wciągającej gry z mechanikami obu drogi, 30 liniów wypłat i jackpot 965 620 monet można wypróbować inspirowany wampirem Blood Eternal Slot. Ale jeśli szukasz czegoś bardziej tradycyjnego, masz również świetne 88, które również zawiera 30 linii płacowych, ale także różnorodne funkcje bonusowe, które mogą zabrać do nagród ponad 1 miliona kredytów! Będziesz mógł zagrać w to i szeroką gamę innych gier automatycznych w dowolnej z naszych najlepszych kasyn online.

Powiązani partnerzy kasyna

True Grit Redemption
RTP:
96.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Avatars - Gateway Guardians
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wishwood
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Hot to Burn Extreme
RTP:
96.65%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Monkey’s Gold
RTP:
96.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Max Damage
RTP:
95.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jackpot Jewels
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Hive
RTP:
96.97%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Reel Outlaws
RTP:
95.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Millionaire Genie
RTP:
95.02%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Volcano Riches
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Diamond King Jackpots
RTP:
96.44%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni