Stoned Joker graj online za darmo

Oprogramowanie:
Fugaso
RTP:
95.05%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
640 000 $.00
Motyw:
Owoce, siódowce, Joker

Fugaso ukamienowany przegląd automatu

Nowoczesna wersja klasycznych maszyn owocowych w stylu Vegas, ukamienowany slot Joker to gra dla wszystkich tradycyjnych graczy, ale także tych, którzy szukają bardzo satysfakcjonujących nagród. Sporting 40 aktywnych linii płacowych i klasycznych funkcji bonusowych, z pewnością wyrzeźbił własną niszę.

Nie możesz znaleźć żadnych bezpłatnych gier bonusowych lub zaawansowanych funkcji specjalnych w ukamienowanym automatu do gniazda, ale to nie znaczy, że nie będzie żadnych atrakcyjnych nagród do roszczenia. Z dzikimi symbolami, które płacą wysokie nagrody, rozprasza się osiem razy lepiej i trzy jackpoty za podejście, na pewno znajdziesz powody, by poczuć się podekscytowany podczas gry w kasynie prawdziwej pieniędzy.

Kamienowany Joker - Jak grasz w tę grę w automatach?

Każdy gracz spodoba się w ukamienowanym gnieździe Joker, to to, że jest to nie tylko łatwe do gry, ale także oferuje pełną kontrolę nad rozmiarem zakładów. Ponieważ linie wynagrodzeń są aktywne, gniazdo daje dwie elementy sterujące, aby dostosować swój udział podczas gry z prawdziwą gotówką, jeden, który określa liczbę płaconych linii płac, a drugi, który określa wielkość zakładu na linię. Ustaw wszystkie elementy sterujące na minimum, a możesz grać tylko jedną linią i zakładem 0.01 kredytów na spin lub popchnij je aż do gry z maksymalnym zakładem 40 punktów (1 kredyt za linię płatną).

Po zakończeniu konfigurowania zakładu, po prostu naciśnij kontrolę wirowania, a gniazdo wyprodukuje do 12 różnych symboli na ekranie, które możesz dopasować, aby wygrać nagrody. Możesz przyjrzeć się bliżej wszystkich symboli i ich wypłat (pokazanych w kredytach) za pomocą przycisku "I". Mniejsze nagrody wahają się od 4x do 160x twojego zakładu linii na sekwencję, ale są też większe zwycięstwa 240x, 2000x i 16 000x, aby wygrać, zbierając pięć z nich z górnymi symbolami. Dzięki wbudowanej funkcji gry w grze będziesz mieć również specjalną okazję, aby pomnożyć każdą zebraną wygraną.

Stoned Joker autorstwa Barcrest jest również dostępny na urządzenia z Androidem i iOS, w tym starsze modele tabletu i smartfonów. Jeśli grasz na urządzeniu mobilnym w jednym z najlepszych kasyn mobilnych, najpierw użyj kontroli zakładu w lewym dolnym rogu, aby skonfigurować kołek, a następnie po prostu naciśnij duży przycisk Spin, aby rozpocząć granie.

Kamienowany Joker - Bonusy i gry w automatach

Podobnie jak w przypadku zwykłej maszyny owocowej, aby wygrać pieniądze w tej grze, musisz zebrać co najmniej trzy te same symbole na dowolnej aktywnej linii płac, kolejno i zaczynając od najlepiej z najbliższej rolki. Ale inaczej w tej grze jest to, że masz również specjalną funkcję hazardu, która może podwoić nawet najniższe wygrane, które zbierasz. Ta funkcja premii do gniazda może być używana po każdej wygranej, naciskając przycisk "Gamble", a to, co robi, pozwala podwoić nagrodę do 5x, wybierając czerwony lub czarny. Zgadnij, która karta będzie następna i możesz pomnożyć nagrodę, ale zgadnij, a stracisz wszystkie wygrane.

Inne funkcje bonusowe oferowane przez grę to dzikie i rozproszone symbole. Kamienie Joker jest twoją dziką ikoną i może zastąpić dowolny symbol podstawowy (nie rozproszenie), aby połączyć sekwencje i zarabiać. Ta ikona może również zapłacić nagrody premiowe do 2000 razy większości zakładu, gdy nie zastępuje. Z drugiej strony symbol rozproszenia może płacić większe nagrody, ale bez polegania na liniach płatnych lub pozycji kołowrotka. Zbierz pięć symboli rozproszenia w dowolnym miejscu na ekranie, a możesz wygrać ogromną wypłatę premiową w wysokości 16 000 razy.

I na koniec gra ma również trzy progresywne nagrody jackpot, które można losowo wygrać na każdym danym spinku. Jackpoty są podzielone na nagrody Mini, MIDI i Maxi, każda oferująca inną ilość gotówki, a można je również znaleźć w innych automatach z serii Fugaso Jackpot na naszych zalecanych stronach kasynowych online.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Kamienowany Joker - jaka jest maksymalna wygrana, RTP i zmienność?

Współczynnik trafienia jest wyższy niż zwykle, oferując częstsze wyzwalacze nagród, a także masz ryzykowny przycisk hazard. RTP jest nieco niższy, niż chcielibyśmy zobaczyć w nowoczesnej grze online, przy 95.05%, ale być może należy się spodziewać, ponieważ ukamienowany automat Joker jest czymś w rodzaju powrotu. Ponieważ wypłaty wzrosną do 16 000 razy za pojedynczą pięć z nich i jackpot 640 000x, możesz założyć, że ta gra może być satysfakcjonująca podczas gry z prawdziwymi pieniędzmi.

Kamienowany Joker - nasze ostatnie podsumowanie

Stoned Joker autorstwa Barcrest to kolejny prosty automat, który oferuje wiele atrakcyjnych bonusów i limitów zakładów pasujących do większości graczy. Oczywiście, ta gra będzie najlepiej odpowiedzieć dla bardziej tradycyjnych graczy, którzy szukają maszyny średniej w porównaniu z dobrymi wypłatami, ale także nowi gracze, którzy mogą cieszyć się zakładaniem na grosz na rundę.

Niemniej jednak, jeśli bardziej lubisz automaty do automatów, które mogą obiecać większe zwroty, możesz zamiast tego sprawdzić nasz katalog Slots, aby znaleźć niektóre z bardziej ryzykownych gier Fugaso. Sugerujemy, aby obrócić się w książce tatuażu, która również oferuje trzy jackpoty i funkcję hazardu, ale także dodatkowy zakład, który aktywuje szóstą rolkę, aby wygrać do 750 000 monet na zakład w najlepszych kasynach online. Mumia 2018 to kolejna ekscytująca alternatywa, oferująca blokowanie mechaników płacowych i długą listę dodatkowych funkcji.

Powiązani partnerzy kasyna

House of Fun
RTP:
94.96%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sam on the Beach
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cazino Zeppelin Reloaded
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cash Elevator
RTP:
96.64%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Game Of Thrones
RTP:
94.86%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
God of Fire
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Raptor DoubleMax
RTP:
96.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Road Rage
RTP:
96.03%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Arising Phoenix
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Aztec Power
RTP:
95.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Timelines
RTP:
96.17%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Da Vinci
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni