The Tipsy Tourist graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
97.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
262 500 $.00
Motyw:
Podróż, wyspa tropikalna, podwodna

Tipsy turystów online recenzja automatów online

Opowiadając historię pracowitych Gary'ego i jego wymarzonych wakacji w Miami, Tipsy Turyści zawierają 5-relowe, 20 aktywnych linii płacowych i symbole o tematyce świątecznej, które mogą przynieść prawdziwe nagrody pieniężne do 35 000 monet na spin spin! I podobnie jak większość nowoczesnych automatów, ta gra jest również dostępna do gry na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Od pierwszego spinu staje się jasne, że to nie jest twoja zwykła gra w automatach online. Ten automat z popularnymi scenami i bonusami Betsoft, ten automat został zbudowany w celu rozrywki i nagradzania. Darmowe obroty gry z lepkimi dzikimi symbolami, bonusowymi rundami, w których możesz pić więcej piw niż przeciwnik, a także gra podwójna w pakiecie, aby dać ci szansę zarobić trochę pieniędzy w więcej niż jeden sposób.

Jak grać w Tipsy Tourist Slot

To, co jest świetne w Tipsy Tourist, to to, że można go cieszyć bez żadnych kłopotów, nawet przez początkujących graczy, ponieważ jest to nie tylko łatwe w użyciu, ale także niedrogie. Trzy kontrole bukmacherskie po lewej dają ci pełną władzę nad stawką, umożliwiając wybór linii płacowych, za co chcesz zapłacić, dostosować wartość monet, a nawet zwiększyć liczbę monet na linię płac. Użyj tych przycisków, aby wybrać kołek, który jest w dowolnym miejscu między 0.01 kredytów i 100 punktów na spin, a następnie naciśnij kontrolę wirowania, aby rozpocząć.

Aby zdecydować, za którą z linii płacowych chcesz zapłacić, możesz po prostu unosić się na liczbach Payline, które znajdują się obok rolki, a gniazdo pokaże każdą linię. Istnieje dziewięć różnych symboli, które możesz zebrać, aby wygrać pieniądze, każdy oferuje wypłaty w monetach, które mogą wzrosnąć, gdy zakładasz więcej monet na linię. Podczas gry w prawdziwą gotówkę na witrynie internetowej, wypłaty wahają się od 3-350 monet z minimalnym zakładem, ale od 15 do 1750 monet, gdy stawiasz pięć monet na linię. Co więcej, podczas gry masz również niezwykłą szansę na zwiększenie każdej nagrody, którą wygrasz, korzystając z funkcji bonusu podwójnego.

W przypadku graczy mobilnych istnieje zoptymalizowana wersja automatu, którą można cieszyć się na każdym rodzaju smartfona lub tabletu, który działa na Androidzie lub iOS. Aby zagrać w telefonie, najpierw naciśnij przycisk menu w lewym górnym rogu, aby skonfigurować kołek, a następnie po prostu naciśnij kontrolę wirowania, aby rozpocząć rundę.

Podpisane funkcje turystyczne i darmowe spiny

Podczas wakacji w Sunny Miami będziesz mógł zdobyć nagrody tylko po ustawianiu co najmniej trzech identycznych symboli w sekwencji na dowolnej aktywnej linii płac, od lewej do prawej. Naprawdę świetne jest to, że nawet gdy kończysz tylko na nisko płatnej sekwencji na ekranie, nadal możesz zarobić więcej, naciskając"Podwójnić się" przycisk po przyznaniu nagrody. Ten przycisk zabierze Cię do bonusowej gry czerwonej vs. czarny, gdzie możesz wybrać kolor karty, aby podwoić nagrodę lub stracić ją, jeśli wybierzesz niewłaściwy kolor.

Kolejną bonusową grą, którą dostajesz w Tipsy Tourist przez Betsoft, jest BEZPŁATNY BONUS LIPINS, który może zostać wywołany przez trzy symbole rozproszenia piłki plażowej w dowolnym miejscu na bębnach trzech, czterech i pięciu. Balls Beach przyznają bonus 8 darmowych spin. Jako dodatkowy plus, automat da ci również lepkie dzikie symbole podczas premiery bezpłatnych spinów, które pozostają na ich miejscu do końca funkcji. Jednak we wszystkich innych przypadkach dzikie symbole nie są lepkie.

A ostatnia funkcja, runda bonusu do picia, może zostać wywołana przez trzy symbole czerwonych kubków w dowolnym miejscu na rolkach. W tej funkcji będziesz musiał odgadnąć wynik flip monety. Jeśli zgadniesz, twój przeciwnik na ekranie pije filiżankę, ale jeśli zgadasz, że źle to pijesz. Każdy pijany kubek piwa przynosi nagrodę pieniężną, a kubki przeciwnika rozdają lepsze nagrody. Bonus kończy się, gdy ty lub twój przeciwnik skończycie trzy drinki.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Tipsy Werdykt turystyczny i podobne automaty online

Podobnie jak duża liczba gier na automatach Betsoft, Tipsy Tourist to średniego szczelinę, która oferuje dużo rozrywki, ale także dość atrakcyjne bonusy. Jeśli jesteś fanem zrównoważonych automatów, które nie wiążą się z dużym ryzykiem, ale także doceniają wciągającą prezentację, to twoja gra w automatach. Możesz zagrać w Tipsy Tourist za zaledwie 0.01 Kredyty lub postaw trochę więcej, aby zdobyć prawdziwe nagrody pieniężne do 35 000 monet na spin. Dzięki wysokim wskaźnikom gry w grze możesz spodziewać się wielu wyzwalaczy nagród, chociaż większość z nich prawdopodobnie przyniesie ci tylko mniejsze zwroty.

Z drugiej strony, jeśli lubisz lepsze nagrody i nie boisz się podejmować większego ryzyka, możesz również wypróbować niektóre szczeliny o wysokiej wariancji ze studia. Jeśli chcesz wygrać więcej sposobów, możesz wypróbować gniazdo Betsoft Stampede na mecz 1024-dróg z maksymalną wygraną 769 500 monet. A jeśli chcesz automatu, który pozwala wybrać zmienność i cieszyć się wypłatami do 1170 000 kredytów, możesz również sprawdzić maszynę do gniazda dobrej dziewczyny. Aby uzyskać więcej świetnych gier od dostawcy oprogramowania, zobacz naszą listę najlepszych kasyn online, a możesz również uzyskać hojną bonus za rejestrację zaraz po rejestracji.

Powiązani partnerzy kasyna

Guardians of the Deep
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Blinged
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Attila
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mystic Hive
RTP:
96.13%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Arctic Race
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Mega Boy
RTP:
95.54%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Magic Destiny
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wolf Howl
RTP:
96.15%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
King of Macedonia
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Moon Princess - Christmas Kingdom
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fruit Zen
RTP:
97.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
VooDoo Magic
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki